Agencja marketingowa

Oprawa marketingowa dla Ciebie i Twojej firmy


W czym możemy Ci pomóc?

Identyfikacja Wizualna

Kompleksowa identyfikacja wizualna Twojej marki! W połączeniu wiedzy, doświadczenia i indywidualnych potrzeb, zaprojektujemy logo, księgę znaku i grafiki. Stworzymy od podstaw to, czego potrzebuje Twoja marka.

Realizacja video

Twoja firma potrzebuje realizacji video? Bardzo dobrze! Przekaz video pozwoli Ci na bieżąco kreować Twoją marką, nie pozostając w tyle. Pomożemy Ci stworzyć video, dzięki któremu Twoja marka znacznie zwiększy swoje zasięgi.

Montaż

Jak połączyć wiele elementów w całość, by zachwycało odbiorcę i powodowało, że będzie chciał wracać po więcej? My wiemy! Nasze montaże stanowią kreatywne dzieła bezpośrednio związane z Twoimi potrzebami i emocjami.

Marketing online

Pomożemy Ci opracować i zaplanować strategię wprowadzenia produktu na rynek. Pomagamy w korzystny sposób przedstawić Twoją markę przy wykorzystaniu internetu, by zwiększyć jej widoczność w sieci. Wspieramy sprzedaż Twoich produktów i usług.

Fotografia

Specjalizujemy się w fotografii biznesowej, produktowej i eventowej. Dobrze wykonane zdjęcia spełniają ogromną rolę w komunikacji z klientem. Chcesz zrobić fotorelację z wydarzenia, a może potrzebujesz profesjonalnej sesji produktowej?

Grafika

Inspirujące grafiki w social mediach, infografiki, banery na stronę lub inne podobne działania graficzne to nasza specjalność. Tworzymy kreacje graficzne, które przyciągają uwagę, angażują i zachęcają do zakupów.

Zespół

Wybrane realizacje

Logotyp - Identyfikacja Marki - Materiały do Druku

Wydanie muzycznego krążka

Sesja produktowa

Logotyp - Identyfikacja Marki

WIDEO

Teledyski, reklamy, relacje z wydarzeń, filmy przedstawiające markę

Montaż video od

200 pln

2-hour group session. Best suited for beginners that want to learn surfing and catch their first wave.

Podstawowe grafiki od

100 pln

2-hour individual class with one of our experienced instructors. The best way to learn the technique.

Social media od

750 pln

Use our equipment and hang out at our school all month, as often as you like. Unlimited hours.

Skontaktuj się z nami!

.