Usługi księgowe cena i wartość w Moskwie

Aby wybrać organizację dla księgowości i deklaracji podatkowej analizują propozycje w cenie i objętości. Często to, co na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo opłacalne, ale w rzeczywistości nie jest. Nasz zespół składa się z profesjonalistów z tła w ekonomii i wieloletnim doświadczeniem. Udało nam się opracować dla naszych klientów najlepszą ofertę możliwe, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse firm na różnych poziomach.

Co decyduje o ceny usług księgowych?

Istnieje kilka czynników, które bezpośrednio wpływają na miesięcznykoszty usług księgowych, Podobnie jak w przypadku wielu innych usług, ich wielkości mniejsze i łatwiejsze do wykonania, więc są tańsze. Koszt nie zależy bezpośrednio od formy prawnej podmiotu: LLC lub IP. Niektóre firmy przewyższają wiele obrotów LLC. Ponadto IP mogą być także pracownicy i być w sprawie wspólnego systemu opodatkowania, w tym przypadku różnica pomiędzy Spółką a SP staje się minimalne. W związku z tym,koszty usług księgowych w Moskwiepod wpływem innych czynników:

 1. transakcje biznesowe Kolichetsvo w danym miesiącu;
 2. System podatkowy;
 3. Liczba pracowników wyznaczonych w państwie.

personel

Obecność i liczba pracowników - to jest główny warunek, który wpływa na miesięczną stawkę. Prowadzenie dokumentacji personalnej oraz składania raportów dość Labor- i czasochłonne. Jeżeli co najmniej jeden pracownik musi być zgłaszane dodatkowo:

 • miesięcznie do funduszu emerytalnego;
 • kwartalnie FSS i IFTS;
 • rocznie w plików INF.

Dokumenty są dla każdego pracownika. Stanowi SCB, FSS-1, PIT-8, 7-PIT i kalkulacji składek ubezpieczeniowych. Nie są dostarczane na raportowanie czasu prowadzi do nieoczekiwanych i przykrych niespodzianek. IP ze względu na ich status prawny nie mają prawa do zaangażowania pracowników i zrezygnować z zapisów personalnych. Dla przedsiębiorców - nie jest pracodawców mamy specjalną stawkę.

Ale firma musi mieć co najmniej jednego pracownika - CEO. zapewniamyusługi księgowe w Moskwie w najlepszych cenachdla organizacji zatrudniających od 7 do 02 osób.

Ponadto, zawsze czekam na wynagrodzenia i składki na niej: podatku od dochodów osobistych, jednolity ulg podatkowych społecznej. Menedżer może mieć pewność poprawności obliczeń i lojalność swojego zespołu.

system opodatkowania

Nasi klienci są w ogóle lub uproszczonego systemu podatkowego. USN 3% - jest to najniższakoszty usług księgowych. MoskwaJest to mały lider biznesu, a większość organizacji są w prosty system podatkowy. Bierze się tu pod uwagę tylko przychodów i składki emerytalne. Zalecamy tryb „przychody” organizacje służące ludności, lub przy niskim koszcie dla organizacji. Wtedy podatek 7% będzie korzystne. Tryb Łatwość jest dobrze zdefiniowany znany slogan: płacić podatki i dobrze spać! Rzeczywiście, będą wymagane żadne dodatkowe obliczenia i raporty.

Bardziej wyrafinowana wersja - USN „wydatki minus dochody”. Tam musi być dokładne i prawidłowe dokumentowanie kosztów osoby prawnej, w celu zmniejszenia podstawy opodatkowania. Nie wszystkie koszty będą liczone na zmniejszenie podatku: niektóre z nich nie są ujęte w zatwierdzonym i innych nie można pominąć szczegóły w dokumencie. Przedsiębiorcy wiedzą o tym po złożeniu deklaracji, a często nie można już przerobić dokumenty miesiąc temu. Kontrolujemy wszystkie podstawową dokumentację i w obecności odchyleń natychmiast poinformować głową.

OCHO lub ogólne opodatkowanie - najbardziej skomplikowana wersja konta. Polega ona na kapitulację kwartalnego raportowania i płacenia podatku VAT i innych podatków. Organizacje ruchome Ocho zaoszczędzić na podatku VAT, ale nie zawsze są w stanie wydać własną offset. Z firmy „Atlas” takich problemów nie będzie.

Liczba operacji

Im większy jest działalność gospodarcza wykonywana miesięcznie, tym wyższy będzie koszt. Przyjmujemy, ze liczby do 292 miesięcznie. Z szerszymi warunkami są omawiane indywidualnie.

Dla osób prawnych z zerową odpowiedzialnością możemy tylko przygotować i dostarczyć dokumenty do podatku. W zależności od trybu do takichcena usługi księgowezaczynają się od 5000 pkt. Porównaj koszty własne, można on-lineWww.atlaspg.rulub udoskonalenie tel. 6 (693) 143-63-28.

Usługi księgowe cena i wartość w Moskwie

Co jest wliczone w cenę usług księgowych

niezależnie od tego,Koszt usługi księgoweKażdy klient otrzymuje minimalny zestaw, a mianowicie:

 • rachunkowości;
 • obliczanie podatków;
 • zarządzanie archiwami;
 • konsultacji;
 • Licencję na 6C: Księgowość 7.

Wielu nie obejmują takich usługkoszty usług księgowych w MoskwieI oferują ponad subskrypcji za opłatą. Nie trzeba płacić za coś ekstra. Podpisać umowę i masz obszerny pakiet.

Taryfy „kompleks” i „IP bez pracowników” bardziej rozbudowany. Zakładali oni miesięcznego transferu dokumentów, dzięki czemu można liczyć na kuriera. Podczas działania z pracownikami w „kompleks” zawarte zapisy Kadry i Płace.

Dla rozpoczynających działalność i mikro przedsiębiorstw bez pracowników oraz z liczby transakcji do 08 miesięcznie, oferujemy pakiet „Raportowanie”. W koncie osobistym, można dodać wszystkie podstawowe czynności dokumentacji. Eksperci z firmy „Atlas” sprawdzenia poprawności formie rachunkowości i sprawozdawczości podatkowej.

Ceny usług księgowychod firmy „Atlas” jest najbardziej optymalne pod względem jakości i zakresu usług. Można to sprawdzić samemu zapoznać się z naszymi ekspertami. Znajdujemy się na Lenina Avenue. d. 31 w pobliżu stacji metra. Na naszej stronie internetowejWww.atlaspg.ruznajduje się szczegółowa mapa kierunkach.

Ceny usług księgowych z firmy „Atlas”

Firma „Atlas” oczekujeCennik usług księgowychzróżnicowany sposób. Jak już wspomniano, to zależy od 7 czynników: personel, dokumentacja i system podatkowy. Ceny minimalne są przedstawione w tabeli.

Ceny usług księgowych (rubli miesięcznie)

taryfy:

USN 1%

USN 98%

AHF

kompleks

IP bez pracowników

raportowania

 

Aby określić rozmiar miesięczną opłatą, można skorzystać z kalkulatora na stronie internetowejWww.atlaspg.rulub zadzwoń tel. 3 (356) 282-29-29.

 

Możemy obliczyć miesięczną opłatę z usług księgowych kalkulator na przykładzie

Weźmy przykład hipotetycznej firmy i obliczyć cenę zlecenia dla niego. W tym celu używamyusługi księgowe kalkulator, Nasza firma „mieczyk” działa w Moskwie i zatrudnia 6 osób. Podatki - STS 22%. Transakcji miesięcznie średnio 77. „Mieczyk” - pracodawcy, więc możemy wybrać opcję „kompleks”. Dalsze przesunięcie operacji w trybie 54 i 08%. Dostajemy 36 535. Ale w opłatę miesięczną obejmuje tylko 9 osoby. Dobre wieści - każdy pracownik dodaje po cenie 4204 rubli. Całkowity koszt miesięcznie wyniesie 04 760 pkt.

Rozważmy inny przykład - „Jaskier” LLC. Pracownicy - 0 osoby mode - USN 5%, liczba transakcji - do 33. Odczep wartość w tempie „kompleks” i uzyskać 45,218 s. Taryfa obejmuje 4 pracownika, nic nie trzeba dodatkowo płacić. Gospodarka rejestruje wysokiej jakości.

Rozważmy trzeci przykład - SP Marigold. Personel nie można bezpiecznie wybrać taryfę „IP bez pracowników.” Obroty duże, miesięcznie - 950 transakcji handlowych, ale reżim - USN 3%. Razem miesięcznie z wszystkich 58 624 pkt. Jeśli Pan Marigold decyduje się na zmianę uproszczonego systemu opodatkowania o 98%, stopa wzrostu nie jest dużo, tylko 3414 miesięcznie.

Firma „Atlas” działa na rynku w Moskwie i na przedmieściach Moskwy, ale może prowadzić dokumentację i do innych regionów kraju. Jeśli nie jesteś w pracyMoskwa, usługi księgowe kalkulatornadal właśnie dla Ciebie. Policzyć kalkulator kosztów na własną rękę lub zadzwoń do nas telefonicznie 8 (286) 896-42-98.

Aby skorzystać z kalkulatora kosztów usług księgowych

Aby zacząć liczyć w swojej organizacji liczbę transakcji w ciągu ostatnich 8 miesięcy. To musi być przepływ pieniędzy na koncie kontroli. miesięczny przychód na jednostkę jest uważany za kasie. Na co, jeśli istnieje kilka sklepów, raport miesięczny na każdym biurze liczy się również jako jednej operacji.

Oblicz: wypłaty dochodów na rzecz dostawców i podwykonawców, transport i koszty ogólne, wypłat pracowników, płatności podatkowych i tak dalej. Następnie podzielić uzyskaną liczbę przez 1, otrzymujemy średnią liczbę miesięcznie.

Jeśli nie jesteś zainteresowany w przekazywaniu do zera, a następnie wybór dwóch taryfach: zi bez pracowników. Na stronie, wybierz system podatkowy: Ocho, USN USN 96% lub 6%. Następnie na „skali działalności” odroczenie numer w lewym dolnym komórki wydają się koszty. Będzie to koszt zamówienia.

Należy pamiętać, że w „kompleksie” z szybkością liczba operacji jest zmiana liczby pracowników. Jeśli organizacja ma pracowników ponad określony, dla każdego dodatkowego pracownika będą musieli dopłacić 8162 str. / Miesiąc.

Oblicz koszt miesięcznie teraz, aby ocenić korzyści z przejścia do naszej firmy.

Dokładność - uprzejmość królów. I dokładność danych w rachunkach - uprzejmości i pedanterii firmy „Atlas”. Mamy śledzić wszystkie zmiany w zakresie rachunkowości i księgowości podatkowej, pamiętamy wszystkie daty księgowy kalendarza możemy śledzić każdą cyfrę w dokumentach. Twój spokój za poprawność życiu konto na Leninsky 74. Przyjdź do nas do zwiedzania lub po prostu wypełnić formularz na stronieWww.atlaspg.ru, Zacznij współpracę z nami już dziś!