Blogi

Sprawozdawczość statystyczna: co i gdzie oddać

Sprawozdania statystyczne powinny być dostarczane tylko w jednym ciele - Federalnej Służby Statystyki Państwowej, a mianowicie jego podziałów terytorialnych. Podziały są podzielone według miast czy regionów. Na przykład, nie jest oddział Federalnej Służby Statystyki Państwowej w Moskwie i Moscow Region miast (Elektrostal, Odintsovo). raporty statystyczne Rosstat zbiera miesięczne, kwartalne i roczne czasami jej podstawie dokonać pewnych rodzajów statystyk dotyczących pracy i działalności gospodarczej w czasie (miesiąc, rok). Na podstawie tych statystyk można przyjąć budżet naszego kraju, decyzje mogą być wykonane o obniżenie podatków, etc.

rozliczania usługi ciągłe: czy powinny one mieć nowoczesny przedsiębiorca?

Nowoczesny biznes, czy właściciele IP lub dużych korporacji, codziennie przeżywa ogromne ryzyko związane z utrzymaniem rachunkowości i księgowości podatkowej. Nikt nie jest wolny od błędów rachunkowych, które mogą mieć poważne konsekwencje w postaci ciężkich grzywien. Nie ma gwarancji, że pracownik pracuje naprawdę mają wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania swoich zadań.

rachunkowości i księgowości podatkowej outsourcingu: co to jest i dlaczego jest to potrzebne?

potrzebuje księgowe w całej branży. Firma może być stoisko na ulicy i sprzedają lody, i może być ponadnarodowa korporacja. Ale co zrobić, w księgowości Rosyjskiej powinna prowadzić każdą działalność. Ktoś może wnieść sprzeciw, twierdząc, że osoba fizyczna przedsiębiorca (w skrócie jako „PI”) jest oficjalnie zwolniony z tego ciekawego zabiegu. Tak, to prawda. I zawsze jest jakieś „ale”: wszystkie PI są zobowiązani do prowadzenia ewidencji podatkowych, bez niego w ogóle. Uwaga, niespodzianka: wszystkie księgowości podatkowej jest zbudowany w oparciu o rachunkowości. Dlatego łatwiej jest utrzymać ksiąg rachunkowych, nic nie brakuje.

Ltd. powrót pożyczka do jednostki: podatki

Bardzo często firmy potrzebują funduszy na rozruch. Jest finansowanie własnej, a czasami pożyczył. Jeśli pieniądze własną rękę, to zwykle CEO lub założyciel firmy wydały kredytu. Lepiej jest, jeśli pożyczka będzie zainteresowanie, jak to jest, po pierwsze, zmniejszyć liczbę pytań od organów regulacyjnych, a po drugie, pomoże później w sprawie podziału zysku.